Get Adobe Flash player

Графік роботи та адреса

Графік прийому документів: понеділок - п'ятниця з 9-30 до 18-00.
Документи приймаються за адресою: м. Київ, пр. Соборності, 15/17, оф. 206.

Інженери-проектувальники, які успішно здали іспит на першому рівні процедури атестації та претендують на отримання сертифіката 1-ї категорії, повинні пройти додаткову 14-годинну дистанційну підготовку до атестації.
Для отримання договору на проходження дистанційної підготовки необхідно заповнити замовлення від юридичної або фізичної особи та надіслати до НМЦ “Інжиніринг”. Бланки замовлень можна скачати нижче.

Замовлення від юридичної особи
Замовлення від фізичної особи

Вартість підготовки – 3640 грн.
Замовлення приймаються в письмовому вигляді за адресою: м. Київ, пр. Возз’єднання, 15/17, оф. 205 (206).
Як виключення, замовлення приймаються в електронному вигляді на електронну пошту distance_learning_1@ukr.net з подальшим надсиланням договору на адресу, вказану вище, в паперовому вигляді.

6 Responses to Дистанційна підготовка до атестації на отримання сертифіката 1 категорії

 • avatar
  Мольський Сергiй Михайлович says:

  потрiбна iнформацiя стосовно проходження дистанційної підготовки 

 • avatar
  Констянтин says:

  Скажіть договір страхування 1 категорії на 5 тисяч є добровільним то чого його заставляють укласти примусово це велика сума і від чого вона страхує

  • avatar
   Олександр Хабенський says:

   Взагалі це питання до страховиків та до Гільдії проектувальників. Моє розуміння таке: це договір добровільного страхування, але інженер-проектувальник обов’язково повинен застрахувати свою професійну діяльність.

 • avatar
  Вікторія says:

  Прошу надати інформацію стосовно страхування відповідальності: де розташована така інформація, суми річного страхового платежа, хто оплачує (фізична чи юридична особа), відповідальність за несплату/затримку наступного платежу

Залишити відповідь