Get Adobe Flash player

Графік роботи та адреса

Графік прийому документів: понеділок - п'ятниця з 9-30 до 18-00.
Документи приймаються за адресою: м. Київ, пр. Соборності, 15/17, оф. 206.

24 грудня 2020 року рішенням Атестаційної архітектурно-будівельної комісії ВУГіП змінено критерії допуску виконавців до отримання сертифікатів відповідної категорії. Пропонуємо вашій увазі витяг із відповідного рішення Комісії:

Вирішили:

1. З січня 2021 року громадян, які звернулись вперше та бажають отримати кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника із зазначенням класу наслідків, допускати до професійної атестації лише на отримання сертифіката інженера-проектувальника ІІ категорії (СС1-незначні наслідки).

2. В окремих випадках громадян, які мають стаж у проектуванні не менше 10 років і останні 5 років працюють за основним місцем роботи без перерви та приймають участь у розробці проектів відповідного класу наслідків, допускати до професійної атестації на отримання сертифіката інженера-проектувальника І категорії (СС2-середні наслідки).

3. Громадян, які мають стаж у проектуванні не менше 15 років і останні 5 років працюють за основним місцем роботи без перерви та приймають участь у розробці проектів відповідного класу наслідків, допускати до професійної атестації на отримання сертифіката провідного інженера-проектувальника (СС3- значні наслідки).

4. Спірні питання виносяться на розгляд комісії.

Роз'яснення прийнятого рішення.

Прийняте рішення не стосується виконавців, які виявили бажання отримати "безкатегорійний" сертифікат, тобто сертифікат за спеціалізацією "Інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації", "Інженерно-будівельне проектування у частині технології будівельного виробництва", "Інженерно-будівельне проектування у частині виконання інженерних вишукувань".

Прийняте рішення не стосується також виконавців, які мають сертифікати старого зразка відповідної спеціалізації, в яких не вказана категорія та клас наслідків (відповідальності) об'єкта будівництва. Заяви таких фахівців розглядаються комісією з урахуванням досвіду проектування об'єктів відповідного класу наслідків.

Основні вимоги щодо отримання сертифіката інженера-проектувальника ІІ категорії – наявність профільної освіти за освітньо-професійним ступенем бакалавра або магістра та стаж роботи за фахом інженера-проектувальника не менше трьох років.

Основні вимоги щодо отримання сертифіката інженера-проектувальника І категорії – наявність профільної освіти за освітньо-професійним ступенем бакалавра або магістра та стаж роботи із залученням сертифіката інженера-проектувальника ІІ категорії не менше двох років.

Основні вимоги щодо отримання сертифіката провідного інженера-проектувальника – наявність профільної освіти за освітньо-професійним ступенем бакалавра або магістра та стаж роботи із залученням сертифіката інженера-проектувальника І категорії не менше двох років.

Для підтвердження участі у розробці проектів (урахування досвіду проектування об'єктів) відповідного класу наслідків виконавець надає три-п'ять копій проектів за різні роки, завірені належним чином. Копія проекту складається із титулу; списку виконавців; декількох листів проекту, які містять підпис виконавця, для оцінки участі виконавця у розробці даного проекту та прийнятих ним рішень; позитивного експертного висновку щодо наданого проекту. 


До уваги претендентів на отримання кваліфікаційного сертифіката. З 25 травня 2021 року перед подачею документів на проходження професійної атестації вам необхідно поспілкуватись з керівником відокремленого підрозділу у відповідному регіоні за місцем проживання з метою ознайомлення вас із порядком проведення професійної атестації, Стандартами професійної діяльності інженерів-проектувальників, та отримати Типову довідку і Рекомендацію, підписані керівником відокремленого підрозділу.

Перелік керівників відокремлених підрозділів розміщено на сайті Гільдії проектувальників у будівництві за посиланням Відокремлені підрозділи.

Пакет документів на участь у підвищенні кваліфікації з метою підготовки до професійної атестації інженера-проектувальника (інженерів-проектувальників)


 
1. Заява-анкета про вступ до Гільдії
 

2. Анкета члена СРО
 
3. Заява про проведення професійної атестації
(1 примірник) завантажити?
(DOC, 43 КБ) Зразок заповнення (натиснути):

Зразок заповнення Заяви про проведення професійної атестації

4. Стислий звіт про професійну діяльність та/або творчі досягнення
(1 примірник) завантажити?
(DOC, 48 КБ) Зразок заповнення (натиснути):

Зразок Стислого звіту

5. Порядок оплати за проведення іспиту та видачу кваліфікаційного сертифіката
(1 примірник)

6. Копія паспорта та три кольорові фотокартки розміром 3х4 см
(1 примірник) Засвідчується фізичною особою

7. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код)
(1 примірник) Засвідчується фізичною особою

8. Копія документів про освіту (дипломи)
(1 примірник) Засвідчується фізичною особою

9. Копія трудової книжки
(1 примірник) Кожна сторінка трудової книжки засвідчується підприємством фразою “Копія вірна” або “Згідно з оригіналом”, особистим підписом посадової особи із зазначенням посади та прізвища підписанта (директор, зав. відділом кадрів, інспектор ВК і т.п.)

10. Інші документи ( державні нагороди, звання, дипломи містобудівних і архітектурних конкурсів, документи про наукові досягнення, рекомендації двох атестованих виконавців або професійної організації за відповідним напрямом)
(1 примірник) Засвідчується фізичною особою

Для засвідчення належним чином копій документів, які надаються фізичною особою, потрібно зробити напис на кожній сторінці: «Копія вірна» та поставити власний «Підпис».
11.   Замовлення для фізичних осіб (58,5 KiB, 10 848 hits)
(1 примірник)

або

11.   Замовлення для юридичних осіб та ФОП (93,5 KiB, 12 095 hits)
(1 примірник)

При наданні замовлення від юридичної особи додатково додаються:

12. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємця (Свідоцтво про державну реєстрацію)
(1 примірник) Засвідчується юридичною особою

13. Копія довідки про взяття на облік платника податків (форма № 4-ОПП)
(1 примірник, за наявності) Засвідчується юридичною особою

14. Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (Свід. ПДВ)
(1 примірник, за наявності) Засвідчується юридичною особою

15. Копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (Статистика)
(1 примірник) Засвідчується юридичною особою

Для завірення належним чином копій документів, які надаються юридичною особою, потрібно поставити печатку, зробити напис на кожній сторінці: «Згідно з оригіналом» та поставити «Підпис» уповноваженої особи.

Додаткова інформація для претендентів на отримання кваліфікаційного сертифіката

ПАМ’ЯТКА претенденту на отримання кваліфікаційного сертифіката провідного інженера-проектувальника

Правила отримання кваліфікаційного сертифіката інженера-проектувальника І категорії або провідного інженера-проектувальника

Рекомендаційний лист

Пам’ятка щодо видачі кваліфікаційного сертифіката інженера-проектувальника