Get Adobe Flash player

Графік роботи та адреса

Графік прийому документів: понеділок - п'ятниця з 9-30 до 18-00.
Документи приймаються за адресою: м. Київ, пр. Соборності, 15/17, оф. 206.

До уваги сертифікованих інженерів-проектувальників!

З березня 2017 року ТОВ «Науково-методичний центр «Інжиніринг» спільно з ТОВ “Навчально-консультаційний центр “Профпроект” проводить підвищення кваліфікації інженерів-проектувальників, які повинні проходити його не рідше ніж раз на п’ять років відповідно до законодавства.

У зв’язку з обмеженнями, введеними Урядом України та Київською міською державною адміністрацією для запобігання розповсюдження пандемії коронавірусу, на період карантину підвищення кваліфікації переводиться в режим ДИСТАНЦІЙНОГО навчання.

youtube-канал, на якому буде проводитися онлайн-навчання – Онлайн курси ВУГіП
Посилання на канал – https://www.youtube.com/channel/UCzg8ehl6MCOca-QQB1AeRoQ.

Для ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРІОДИЧНОГО ПІДВИЩЕННЯ кваліфікації необхідно звернутися за адресою nmcp-kyiv@ukr.net до Ярошенко Ніни Вікторівни. В ТЕМІ ЛИСТА вкажіть Прізвище, Ім’я, По батькові ПОВНІСТЮ та спеціалізацію. Ви отримаєте відповідь електронним листом, який буде містити ДЕТАЛЬНИЙ порядок дій для проходження курсів, необхідні бланки, суму та реквізити для сплати внесків до Гільдії проектувальників, контактні телефони Страхової компанії. Іспитів НЕМАЄ.

Спеціаліст, що проходить періодичне підвищення кваліфікації, подає наступні документи:
1. Заяву на вступ до Гільдії проектувальників (не подається слухачами, які вже є членами Гільдії проектувальників), копію квітанції про сплату внесків.
2. Анкету члена СРО ВУГіП.
3. Копію діючого поліса страхування цивільно-правової відповідальності інженера-проектувальника при здійсненні професійної діяльності, укладеного із страховою компанією ВУСО. Тел. стр. комп. – 067-620-13-61.
4. Замовлення від фізичної або юридичної особи.
5. Лист-згоду на проходження підвищення кваліфікації у дистанційній формі навчання.

Розклад на ЧЕРВЕНЬ 2021 року

22-24 червня 2021 року пройдуть курси в режимі ДИСТАНЦІЙНОГО навчання за напрямами:
– Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення БЕЗПЕКИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ та ЗАХІСТУ ВІД ШУМУ та
-Інженерно-будівельне проектування у частині ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГІЇ
Орієнтовний розклад занять на 22 червня:
09-30 – 09-45 Організаційна частина
9-45 – 13-00 Забезпечення експлуатаційної придатності та безпеки експлуатації будівельних об’єктів протягом їх життевого циклу. Викл. Горгураки В.Ф.
14-00 – 18-00 Загальні положення з шумозахисту будівельних об’єктів. Закономірності поширення шуму. Звукоізоляція огороджувальних конструкцій. Проектування захисту від шуму в приміщеннях засобами звукопоглинання і екранування. Викл. Сергейчук О.В.
Орієнтовний розклад занять на 23 червня:
9-45 – 13-00 Загальні положення щодо безпеки експлуатації об’єктів архітектури. Забез-печення вимог безпеки експлуатації об’єкта архітектури на етапі розроблення проектної документації. Особливості забезпечення безпеки експлуатації об’єкта архітектури на етапах виконання будівельно-монтажних робіт. Викл. Вільсон О.Г.
14-00 – 17-30 Загальні положення щодо основної вимоги безпеки технічного регламенту. Вимоги доступності до будівель та споруд. Викл. Нечепорчук А.А.
Орієнтовний розклад занять на 24 червня:
09-30 – 13-00 Системи контролю та нагляду в будівництві. Повноваження органів Державного архітектурно-будівельного контролю. Викл. Григор А.Ф.
14-00 – 17-30 Проектна документація на будівництво. Чинні вимоги і вплив на безпеку об’єкту. Викл. Буравченко С.Г.

Розклад на ЛИПЕНЬ 2021 року

5-7 ЛИПНЯ 2021 року пройдуть курси в режимі ДИСТАНЦІЙНОГО навчання за напрямом: Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення МЕХАНІЧНОГО ОПОРУ та СТІЙКОСТІ та ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА

7-9 ЛИПНЯ 2021 року пройдуть курси в режимі ДИСТАНЦІЙНОГО навчання за напрямом: Інженерно-будівельне проектування у частині виконання інженерних ВИШУКУВАНЬ

19-21 ЛИПНЯ 2021 року пройдуть курси в режимі ДИСТАНЦІЙНОГО навчання за напрямом: Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природнього середовища

21-23 ЛИПНЯ 2021 року пройдуть курси в режимі ДИСТАНЦІЙНОГО навчання за напрямом: Інженерно-будівельне проектування у частині КОШТОРИСНОЇ документації
Детальну інформацію щодо підвищення кваліфікації можна отримати в ТОВ «НМЦ «Інпроект» тел. (044) 334-75-21, ел. адреса work@inproekt.kiev.ua

Контактна особа щодо формування груп підвищення кваліфікації (м. Київ) – Ярошенко Ніна Вікторівна, тел. (099) 653-08-83, (044) 294-07-50, e-mail: nmcp-kyiv@ukr.net.

Вартість періодичного підвищення кваліфікації – 6240 грн.

Анкета члена СРО ВУГіП
Бланк замовлення для фізичних осіб
Бланк замовлення для юридичних осіб та ФОП